e_katalog                   info@tuncyapi.net    0352 231 19 88

 

Geleceği inşa ediyoruz...

 

  TUNÇ Yapı olarak sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, yapı sektöründe çığır açan projelerimizle geleceği inşa etmeye devam ediyoruz.
 

“Gelecek” fikri üzerine geliştirilen gerek mimari, gerekse yatırım değeri olarak üstün nitelikli yeni yaşam ve iş alanlarıyla insanımız ve ülkemiz için daima “doğru alanda projeler” üretmek için çalışıyoruz.
 

Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de model yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz.
Bir başarı öyküsü…

 

TUNÇ Yapı, Kayserimizin yapı anlayışını değiştirme misyonuyla gerçekleştirdiği farklı ve çizgi dışı projeleriyle Türkiye ekonomisine katma değer, insanımızın yaşamına da artı değer sağlamaktadır.

 

Estetik, sağlamlık ve gelecek konseptinden hareketle oluşturduğu yaşam alanlarıyla TUNÇ Yapı, bugün model alınan bir şirket konumuna gelmiştir. Kente yeni bir kimlik, şehre yeni bir silüet…

 

Şehrin siluetini değiştiren ve bölge için sembol sayılan eser niteliğindeki projeler sloganı ile hareket eden TUNÇ yapı Kayseri-Melikgazi bölgesinde TUNÇ EVLER projesi ile çalışma hayatına başlamış, TUNÇ PARK projesi ile bu özgün çalışma stilini yeni bir anlayışa kavuşturmuştur.

 

Şirketimiz Türkiye'de inşaat sektöründeki yatırımların yanbı sıra Fransa'da da 20 yıla yakındır inşaat ve taahhüt faaliyetlerini grup bünyesinde yürütmektedir.

 

Aynı zamanda firmamız Turquoise Menuiserie adı ile inşaat yapı malzemeleri, ev konseptleri üzerine showroomlarıyla markalaşmış, başta Fransa olmak üzere, Almanya ve Avusturya'da da faaliyetlerini yürütmektedir.

 

Şirket bünyesinde yer alan t-consept markasıyla gerek yurt içi gerekse yurtdışında mobilya sektöründe modern çizgileriyle faaliyetlerini yürütmektedir.